Najnowsza linia akcesoriów Girls Best Friend to innowacyjne ujęcie pielęgnacji cery, które bazuje na prawidłowym i starannym oczyszczeniu. Poprawia również skuteczność stosowanych przez nas kosmetyków oraz utrzymuje skórę w dobrej kondycji.

Pędzel do aplikacji kremów

Doskonały do aplikacji nie tylko CC kremów, ale również klasycznych preparatów pielęgnacyjnych. Pozwala na higieniczną i szybką aplikację kremu bezpośrednio na skórę. Specjalnie wyprofilowany kształt precyzyjnie i równomiernie rozprowadza kosmetyk, również w okolicach skrzydełek nosa i kącikach oczu. Wykonany z miękkiego syntetycznego włosia.

Mimo zachowania higieny, ręce to naturalne siedlisko bakterii, używając pędzla do kremów w słoiczkach zachowujesz higienę zarówno przechowywania preparatu jak i jego aplikacji. 


Pędzel do nakładania masek

Pozwala osiągnąć jakość salonu kosmetycznego w zaciszu domowym. Posiada spłaszczony kształt dzięki czemu łatwo, precyzyjnie i równomiernie nakłada maski kremowe, z glinek oraz kwasy złuszczające. Pędzel pozwala zachować pełną higienę w trakcie aplikacji i zwiększa wydajność kosmetyku. Wykonany z syntetycznego włosia, dzięki czemu łatwo go umyć i szybko schnie. 

Pędzel świetnie sprawdza się również do mieszania i rozrabiania z wodą gotowych maseczek w proszku. Do aplikacji masek w trudno dostępnych miejscach używaj wąskiej strony pędzla.


Szczoteczka

do mycia twarzy

Wyjątkowo delikatne i cienkie włosie pozwala dokładnie
i głęboko oczyścić skórę. Szczoteczka w kontakcie
z żelem do oczyszczania twarzy, tworzy gęstą, kremową pianę, która dociera głębiej i skuteczniej działa wewnątrz porów. Pozostawia skórę jedwabiście gładką i doskonale oczyszczoną. Zwiększa skuteczność stosowanych kosmetyków i pomaga lepiej przygotować cerę do makijażu. Zwilż pod bieżącą wodą i stosuj razem z pianką lub żelem do oczyszczania twarzy.

Szczoteczka nie tylko pomaga dokładnie i głęboko oczyścić cerę, ale również świetnie sprawdza się jako codzienny, bardzo delikatny peeling, który usuwa martwy naskórek i odświeża cerę. 


Szczoteczka

do precyzyjnego

oczyszczania okolic nosa

Działa miejscowo i precyzyjnie. Skutecznie oczyszcza skórę z zaskórników i nadmiaru sebum nawet w trudno dostępnych miejscach skrzydełek nosa. Szczoteczka w kontakcie z żelem do oczyszczania twarzy, tworzy gęstą, kremową pianę, która dociera głębiej i działa efektywniej. Zwiększa skuteczność stosowanych kosmetyków. Zwilż pod bieżącą wodą i kolistymi ruchami stosuj razem z pianką lub żelem do oczyszczania twarzy. Po użyciu opłucz pod bieżącą wodą i odwieśna sznurku do wyschnięcia.

Metalowa końcówka (łyżeczka unny), którą delikatnie dociskając do skóry usuniesz nadmiar sebum i zaskórniki. 


Produkty dostępne w drogeriach ROSSMANN.